Насловна Вести ДЕЧИЈА НЕДЕЉА: ТРЕЋАЦИ И ЊИХОВИ УЧИТЕЉИ У ПОСЕТИ ВРТИЋИМА

У понедељак 5.10.2009. ученици трећег разреда су посетили вртиће „Бамби“ и „Пчелица“.
Уторак 6.10.2009. ученици су обишли млађе другаре у вртићима „ Невен“ и  „ Бубамара“.

Приликом посета у сваком вртићиу одржана је краћа приредба. Ученици трећег разреда су се представили другарима игром, рецитовањем ритмиком и фолклором. Сваком вртићу је уручен плакат и деци честитке за празник. Приредба је одушевила и децу у вртићима и њихове васпитаче. Сви су уживали у дружењу. Заједнички утисак је да су ове посете изузетан начин да се обележи Дечја недеља.

У четвртак  8.10.2009. у трпезарији наше школе, поводом Светског дана старих, ученици трећег разреда одржали су приредбу за своје баке и деке. Њима су упућене позивнице за приредбу и у великом броју су се одазвали. Певајући, играјући, рецитујући и фолклорном тачком, ученици су се захвалили бакама и декама за љубав и срећу којом их обасипају. Сви су били узбућени и задовољни.

13. октобра су посетили своје другаре и обрадовали их приредбом у Центру за дневни боравак деце ометене у развоју.

Центар за дневни боравак деце ометене у развоју