Насловна Вести ОЛИМПИЈСКИ ЧАС

Данас је у нашој школи и у центру града одржан Олимпијски час у циљу промовисања спорта и неговања спотског духа код деце.
За целокупну организацију су се побринули Град Пожаревац и Олимпијски комитет Србије.

Ученици су имали прилику да упознају нашег познатог спортисту, стрелца, Милутина Стефановића. Од њега су сазнали како изгледа живот професионалног спортисте и како је било на Олипијским играма у Рију 2016.
За ученике 1. разреда су аниматори из ОК организовали радионицу Олимпијска прича.
Ученици од 2. до 4. разреда су учествовали на Олимпијском игралишту у центру града.
Одржана је трибина са спортистом, стрелцем, Милутином Стефановићем за ученике старијих разреда, они су могли да тестирају и мобилну апликацију TreninGo и да је промовишу међу вршњацима.