Насловна Вести ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ
Поштовани родитељи/ други законски заступници и ученици,

За ученике петог, шестог, седмог и осмог разреда, од понедељка, 30. 11. 2020.г. настава ће се према Одлуци Владе Р. Србије и према упутству Министарства просвете, науке и технолошког развоја, одвијати на даљину. То практично значи да ће ученици наставне часове пратити од куће путем јавног сервиса ( РТС2/3/ РТС планета) и уз помоћ материјала и упутстава које буду наставници слали путем гоогле учионица или вибер група.
Ученике ће пратити предметни наставници и вредновати њихов рад путем онлајн наставе сваког радног дана до 15 сати. Уколико ученици не буду били задовољни закључним оценама за крај другог полугодишта, имаће прилику, уколико буде елемената, да непосредно усменим/ писаним проверама у школи то и поправе уз поштовање свих епидемиолошких мера. Сва ближа упутства и информације добијаћете преко одељењских старешина.

Ученици млађих разреда похађају наставу само пре подне, према утврђеним групама од 8 и од 10 и 30 часова.

Продужени боравак ради до 15 и 30 часова.

Прво полугодиште се према новом Календару образовно- васпитног рада завршава 18. децембра 2020.г. Зимски распуст почиње 21.децембра и траје до 15. јануара 2021. г. Друго полугодиште почиње 18. јануара 2021.године.

Придржавајте се свих препорука Кризног стаба и наложених епидемиолошких мера како бисте сачували здравље!