Насловна УПИС ПРВАКА

УПИС ПРВАКА - ВОДИЧ ЗА РОДИТЕЉЕ

Како да упишете дете у нашу школу?

УПИС ПОЛАЗНИКА У ПРВИ РАЗРЕД школске 2022/23.године

Поштовани родитељи/други законски заступници,
Услед тренутне ситуације у којој се налазимо, обавештавамо Вас да ће се пријава за упис будућих ученика у први разред наше школе вршити електронским путем.
Линк за упис можете наћи на насловнон страни нашег сајта или на званичној Фејсбук страници школе.

У први разред школске 2022/2023. године уписују се деца која до почетка школске године имају најмање шест и по година, а највише седам и по година
Деца од шест до шест и по година  могу се уписати на захтев родитеља, након провере спремности за полазак у школу.
Молимо вас да редовно пратите обавештења на школском сајту и званичној Фејсбук страници, а ми ћемо се трудити да вас о свим битним корацима у вези уписа благовремено обавештавамо.
Срећан полазак у први разред!
Останимо здрави!
Управа школе

Зашто да изаберете нашу школу?

Зато што ми постављамо стандарде!

У свим учионицама млађих разреда имамо компјутере, пројекторе, телевизоре које деца и учитељи радо користе у настави.

Ми себи постављамо високе образовне циљеве и одржавамо добре односе, како међу самим наставницима и запосленима, тако и са децом и родитељима.

Наши ђаци су, испољавајући своје знање и марљивост освајали многе награде.

Дуга традиција и квалитет наставника, који су у сталном процесу учења нових метода наставе, обезбеђују правилно образовање и развој наше деце, и омогућују и родитељима да се укључе и учествују у том процесу.

Још мало о нашој школи...

Настава се  за 1. и 2. разред одвија само пре подне.

За старије разреде се одвија у две смене по принципу парних и непарних смена, које се смењују седмично.

Постоји и  целодневни боравак.

У школи ради трпезарија где деца свакодневно добијају ужину.
У оквиру школе постоји зубна амбуланта,  деца имају редовну контролу здравља зуба.
Школа се налази у самом центру града Пожаревца, између Дома здравља, Главне поште, Центра за културу Пожаревца, Средње економске школе,Политехничке школе, Саборне цркве и зграде Команде гарнизона Пожаревац ВС.

За све додатне информације  позовите нас на телефон 012/223-371 или нас посетите у улици Јована Шербановића 10 у Пожаревцу.