Насловна УПИС ПРВАКА

УПИС ПРВАКА - ВОДИЧ ЗА РОДИТЕЉЕ

Како да упишете дете у нашу школу?

Дођете код нас, потражите секретара школе, понесетe докумета и закажете састанак са педагогом или психологом.

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА:
извод из матичне књиге рођених (може  и фотокопија),
потврда лекара о спремности детета за школу,
потврда о похађаном предшколском програму (може и накнадно).

У школу се уписују деца која у септембру пуне 6,5 до 7,5 година. Деца која у септембру пуне до 6,5 до 6 година, а постоји жеља да похађају школу  ове године, треба да се пријаве за проверу спремности.
Ову проверу врше психолог и педагог наше школе.

Дођите без бриге и оптерећења. Разговор са педагогом и психологом је опуштен и не треба да Вас брине.
Срећно!

Зашто да изаберете нашу школу?

Зато што ми постављамо стандарде!

У свим учионицама млађих разреда имамо компјутере, пројекторе, телевизоре које деца и учитељи радо користе у настави.

Ми себи постављамо високе образовне циљеве и одржавамо добре односе, како међу самим наставницима и запосленима, тако и са децом и родитељима.

Наши ђаци су, испољавајући своје знање и марљивост освајали многе награде.

Дуга традиција и квалитет наставника, који су у сталном процесу учења нових метода наставе, обезбеђују правилно образовање и развој наше деце, и омогућују и родитељима да се укључе и учествују у том процесу.

Још мало о нашој школи...

Настава се одвија у две смене по принципу парних и непарних смена, које се смењују седмично.
Постоји и  целодневни боравак  који реализују 2 учитеља у једном одељењу.
У школи ради трпезарија где деца свакодневно добијају ужину.
У оквиру школе постоји зубна амбуланта,  деца имају редовну контролу здравља зуба.
Школа се налази у самом центру града Пожаревца, између Дома здравља, Главне поште, Центра за културу Пожаревца, Средње економске школе,Политехничке школе, Саборне цркве и зграде Команде гарнизона Пожаревац ВС.

За све додатне информације пишите нам на адресу CLOAKING , позовите нас на телефон 012/223-371 012/223-371 или нас посетите у улици Јована Шербановића 10 у Пожаревцу.