ПОШТУЈУЋИ ОДЛУКУ СКУПШТИНЕ ГРАДА ПОЖАРЕВЦА О РЕЈОНИЗАЦИЈИ (ОДРЕЂИВАЊУ ПОДРУЧЈА ОСНОВНИХ ШКОЛА НА ТЕРИТОРИЈИ НАШЕГ ГРАДА, ПРИПАДАЈУЋЕ УЛИЦЕ СВАКОЈ ШКОЛИ) И У СКЛАДУ СА ЧЛАНОМ 55. ЗАКОНА О ОСНОВНОМ ОБРАЗОВАЊУ И ВАСПИТАЊУ РОДИТЕЉ, ОДНОСНО ДРУГИ ЗАКОНСКИ ЗАСТУПНИК МОЖЕ ДА ИЗАБЕРЕ ШКОЛУ У КОЈУ ЋЕ ДА УПИШЕ ДЕТЕ ПОДНОШЕЊЕМ ЗАХТЕВА ИЗАБРАНОЈ ШКОЛИ, КОЈОЈ ТЕРИТОРИЈАЛНО НЕ ПРИПАДА, НАЈКАСНИЈЕ ДО 01.02.2024. ГОДИНЕ, А КАКО БИ СЕ РАЗМОТРИЛИ ЗАХТЕВИ У СКЛАДУ СА УСЛОВИМА ШКОЛЕ.

ЗАИНТЕРЕСОВАНИ РОДИТЕЉИ, ОДНОСНО ДРУГИ ЗАКОНСКИ ЗАСТУПНИЦИ БУДУЋИХ ПРВАКА МОГУ ПУТЕМ ЛИНКА (КОЈИ СЕ НАЛАЗИ ИСПОД ОВОГ ОБВЕШТЕЊА, НА САЈТУ ШКОЛЕ И ФБ СТРАНИ) ИСКАЗАТИ СВОЈЕ ИНТЕРЕСОВАЊЕ ЗА УПИС У НАШУ ШКОЛУ ИЛИ ПОДНОШЕЊЕМ ПИСАНОГ ЗАХТЕВА УПРАВИ ШКОЛЕ. У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2024/2025. ГОДИНЕ УПИСУЈУ СЕ ДЕЦА РОЂЕНА ОД 01. МАРТА 2017. ГОДИНЕ ДО 01. МАРТА 2018. ГОДИНЕ.

За све потребне информације можете се обратити управи школе, путем мејл адресе: dositej.obradovic012@yahoo.com или путем контакт телефона 012/523-371, сваким радним даном од 09-12 часова.

УПРАВА ШКОЛЕ