Насловна Вести ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ, ОДНОСНО ДРУГЕ ЗАКОНСКЕ ЗАСТУПНИКЕ БУДУЋИХ ПРВАКА
ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ, ОДНОСНО ДРУГЕ ЗАКОНСКЕ ЗАСТУПНИКЕ БУДУЋИХ ПРВАКА
У СКЛАДУ СА ЧЛАНОМ 55. ЗАКОНА О ОСНОВНОМ ОБРАЗОВАЊУ И ВАСПИТАЊУ РОДИТЕЉ, ОДНОСНО ДРУГИ ЗАКОНСКИ ЗАСТУПНИК МОЖЕ ДА ИЗАБЕРЕ ШКОЛУ У КОЈУ ЋЕ ДА УПИШЕ ДЕТЕ ПОДНОШЕЊЕМ ЗАХТЕВА ИЗАБРАНОЈ ШКОЛИ, КОЈОЈ ТЕРИТОРИЈАЛНО НЕ ПРИПАДА, НАЈКАСНИЈЕ ДО 01.02.2021. ГОДИНЕ.
ЗАИНТЕРЕСОВАНИ РОДИТЕЉИ, ОДНОСНО ДРУГИ ЗАКОНСКИ ЗАСТУПНИЦИ БУДУЋИХ ПРВАКА МОГУ ПУТЕМ ОВОГ ЛИНКА

ИСКАЗАТИ СВОЈЕ ИНТЕРЕСОВАЊЕ ЗА УПИС У НАШУ ШКОЛУ ИЛИ ПОДНОШЕЊЕМ ПИСАНОГ ЗАХТЕВА УПРАВИ ШКОЛЕ, А НАЈКАСНИЈЕ ДО 01.02.2021. ГОДИНЕ.
УПИС СВИХ ОСТАЛИХ ПОЛАЗНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ПОЧИЊЕ 1. АПРИЛА 2021.г. О ЧЕМУ ЋЕТЕ БИТИ НАКНАДНО ОБАВЕШТЕНИ ПУТЕМ САЈТА ШКОЛЕ И ФБ СТРАНЕ.
У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ УПИСУЈУ СЕ ДЕЦА РОЂЕНА ОД 01. МАРТА 2014. ГОДИНЕ ДО 01. МАРТА 2015. ГОДИНЕ.
За све потребне информације можете се обратити управи школе, путем мејл адресе: CLOAKING или
путем контакт телефона 012/223-371, сваким радним даном од 09-12 часова.
УПРАВА ШКОЛЕ